Переваги профільної труби 60х60х3 у виготовленні відкатних воріт

Переваги профільної труби 60х60х3 у виготовленні відкатних воріт

Ворота виготовлені із профільної труби 60х60х3 мають надійне бокове ребро жорсткості, яке робить ворота надійними при бокових вітрових навантаженнях. Горизонтальні палиці в 60 мм забезпечують повноцінний захист профнастилу, оскільки додаткові ребра жорсткості воріт кріпляться по центрі труби. При кріпленні вертикальних перемичок діаметром 20 мм по ширині, в нас залишається по 20 мм на кожну сторону, що дозволяє накрити повністю гострі закінчення профнастилу і робить ворота безпечними у використанні. Внаслідок чого ми можемо зашити ворота Т-8, Т-14, Т-20 профілем.

При виготовленні воріт із профільної труби меншого діаметру не можливо повністю накрити профнастил, що робить ворота небезпечними, оскільки існує велика загроза поранитися. А також, часткове тертя підтримуючих роликів до профнастилу призводить до їх швидкого зносу.

Є деякі виробники, які використовують труби меншого діаметру. В даному випадку профнастил монтують зверху на трубу. Такий монтаж є неправильним. По-перше, знову ж таки є небезпека поранитися. По-друге, залишається дуже мало місця для підтримуючих роликів, що може привести до швидкого їх зносу. По-третє, вага воріт розподіляється на одну сторону, що може спричинити деформацію омеги і опорних роликів. По-четверте, ворота бояться бокового вітру, що зумовлює деформацію полотна воріт.

Неабияке значення також має вертикальна палиця каркасу, яка є додатковим ребром жорсткості. Якщо використовувати тонші профільні труби невдовзі ворота можуть просісти і деформуватися через те, що при відкриванні ворота з’їжджають з нижнього вловлювача, що викликає погойдування воріт і спричинює прогинання їх донизу. Внаслідок цього ворота можуть торкатися проїжджої частини, що не дозволить їм рухатися за необхідною траєкторією. В майбутньому це призведе до виходу з ладу шестерні, що знаходиться на двигуні і як наслідок – поломки автоматики воріт.

                              
2021  Виготовлення металевих конструкцій в Тернополі