Чому опорні ролики забороняється приварювати?!

Чому опорні ролики забороняється приварювати?!

  1. При зміні температурних режимів метал має здатність звужуватись і розширюватись, особливо на початку та вкінці зимового періоду або при різких перепадах температури. В даний період, рекомендується проводити ТО воріт, однією з складових якого є регулювання роликових опор, які визначають напрямок полотна воріт.
  2. При поломці опорного ролика, можна відремонтувати або замінити окремі елементи. Для цього ролик має легко зніматись.
  3. При виготовленні воріт може використовуватись кілька видів металу (поєднання чорного металу із кольоровим), кожен з яких має свої особливості поведінки при зміні температурних режимів. Для того, аби мати змогу відрегулювати полотно воріт при звуженні чи розширенні такого металу, ролики НЕ повинні бути приварені, оскільки регулювання відбувається за допомогою роликів.

  

Вирішення таких проблем – це кріплення опорних роликів за допомогою шпильки або болтів (при підборі шпильки, потрібно врахувати, що вона має вільно входити в отвори на опорних роликах; в іншому випадку це унеможливить регулювання роликів).

Щоб краще регульовувались ролики, ми ще додатково розшліфовуємо їхні посадочні отвори, щоб збільшити люфт для врегулювання (особливо цього потребує фурнітура до 450кг), оскільки на ній маленькі отвори.

Приварювати опорні ролики до закладної Недопустимо і як правило, це роблять непрофесіонали. В майбутньому така помилка призведе до швидкого зносу роликів і тягне за собою їх заміну, а в деяких випадках і повну заміну комплекту фурнітури, що обійдеться від 130 до 350євро.

 

                 

2021  Виготовлення металевих конструкцій в Тернополі