Терасна дошка

Дерево-полімерні композити - один з найбільш перспективних сучасних матеріалів, які вирізняються високими експлуатаційними характеристиками і широким діапазоном застосувань. Виробництво деревно-полімерних композитних матеріалів (ДПК) було розпочато в кінці 80-х років минулого століття...

Сьогодні в більшості країн світу є підприємства з випуску ДПК. Лідируючі позиції в їх виготовленні та імпорті займають поки США і Канада, однак виробництво цих матеріалів впевнено розширюється в Європі, Азії та Україні.

Причинами активного розвитку цієї групи матеріалів є:

  • Гарне співвідношення цінових і якісних показників;
  • Очевидні екологічні переваги у виробництві і застосуванні;
  • Довговічність виробів, низькі витрати на монтажні роботи і експлуатацію (очищення, ремонт).

Дерево-полімерний композит базується на суміші подрібненої деревини або аналогічної целюлозовмістної сировини, термопластичних полімерів, з додаванням невеликих кількостей присадок і барвника. Коли ми використовуємо термін ДПК, насправді маємо на увазі велику групу матеріалів, що істотно відрізняються складом і властивостями. Визнаної класифікації деревно-полімерних композитів поки не існує. За механічної міцності ДПК близькі до термопластів і до деревини. (Близько 20-40 МПа). Міцність конкретної рецептури композиту залежить від його хімічного складу і щільності.

Сфери застосування терасної дошки

Терасну дошку ДПК можна використовувати з великим успіхом для покриття садових терас, навколо басейну, на причалах, водних понтонах, в кафе на літніх майданчиках і багато інших застосувань.

Композитна терасна дошка

Використання сучасних матеріалів в будівництві і обробці приміщень істотно полегшує життя домовласників. Так, наприклад, все більше людей вважають за краще використовувати сучасний деревно-полімерний композит (ДПК) в якості підлогового покриття для різних об'єктів, таких як тераси, альтанки і навіть причали.

Поєднання надійності відмінного за якістю пластика і збереження всіх достоїнств дерев'яної терасної дошки робить цей матеріал незамінним. А термін його служби обчислюється десятками років. ДПК - кращий матеріал для терасових дощок. При обладнанні тераси не мале значення надається покриттю. Для кожного відкритого об'єкта важливо, щоб підлога не була схильною до гниття, пошкодження комахами або грибковими захворюваннями і, звичайно, не боялась перепаду температур.

Важливий і термін використання обраного покриття. Так, оптимальним варіантом є терасна дошка, виготовлена ​​з ДПК або рідкого дерева. До складу цього матеріалу входить натуральне дерево і сполучний полімер. Спеціальна технологія виготовлення дозволяє поєднувати всі переваги пластика і натурального дерева, при цьому виготовлена ​​дошка є абсолютно нешкідливою. У ній немає токсичних сполук, а в разі потреби її можна повторно переробити або утилізувати разом зі звичайним сміттям.

Вибір терасної дошки

Звичайно, перед покупкою терасових дощок багато хто задається різними питаннями, пов'язаними, як правило, з вибором цього композитного матеріалу. Але з появою на ринку продукції Tardex ця проблема для більшості була вирішена. Вітчизняний виробник ТОВ «ОТІС Тард» зміг створити на сучасному обладнанні відмінний за якістю матеріал, придатний для експлуатації в будь-яких умовах. Не дивлячись на те, що встановлену на терасну дошку ціну важко назвати дешевою, вона себе виправдовує. Так, при оцінці вартості врахуйте, що термін її служби буде не менше 20 років, при цьому зовнішній вигляд її не зміниться, а всі достоїнства будуть збережені, вона не вимагає ніякої додаткової обробки або просочення.

Крім того, заощадити можна і на укладанні: встановити таке підлогове покриття багато хто зможе самостійно. Терасна дошка з ДПК - безпрограшний варіант для вуличних об'єктів Не важливо, на якому саме об'єкті ви вирішили зробити підлогу з терасових дощок, в Тернополі ви можете їх використовувати в альтанках, на терасах або садових доріжках. Така дошка не горить, не піддається корозії, вона не потьмяніє і не потріскається, її навіть не поведе від різкого перепаду температур. А догляд за цим матеріалом - одне задоволення. Навіть садові доріжки після зими привести в належний вигляд не складе труднощів: досить буде їх просто помити.

2021  Виготовлення металевих конструкцій в Тернополі