ЯК ЗЕКОНОМИТИ 3000 ЄВРО НА ВІДКАТНИХ ВОРОТАХ

ЯК ЗЕКОНОМИТИ 3000 ЄВРО НА ВІДКАТНИХ ВОРОТАХ

 1. Усі роботи, що пов’язані з заміром, виготовленням, монтажем та автоматизацією воріт здійснюються одним виконавцем і тільки фірмою. Вона не захворіє, не поїде за кордон … Один виконавець виконавши роботу під ключ (закладна, бетонування, виготовлення, монтаж, автоматизація, технічне обслуговування) відповідальний за виріб, не буде нарікати на роботу яку виконав, не буде звинувачувати іншого.
  У випадку виявлення недоліків з вики виконавця, не прийдеться доплачувати. При проведення додаткових робіт, які не передбачені гарантійним обслуговуванням, або в основні роботи, ви також не будете переплачувати, бо до вас буде застосовуватись система лояльності за мінімальними цінами.

Коли робота здійснюється одним виконавцем ви економите  час і гроші на додаткові виїзди, заміри.
                                                                                                                                                      економія 50-150є

 1. Використання оцинкованої фурнітури зекономить в майбутньому 250є і два дні вашого часу.
 2. Використання якісної антикорозійної ґрунтовки продовжить час експлуатації металевої конструкції, зекономить на достроковому перефарбовуванні 50-100є.
 3. Використання якісних декоративних красок продовжить термін яскравості виробу (стійкість до вигорання, кислотних дощів) немає потреби щороку перефарбовувати.
  економія 50-100є
 4. Використання міцного каркасу конструкції воріт зменшує навантаження на фурнітуру і автоматику, що подовжить термін їх експлуатації і зекономить в подальшому 100-500є.
 5. Використання автоматики, яка програмується на відстань, а не на час.
  Автоматика яка програмується на відстань закриватиме ваші ворота до кінця, незалежно від того, чи був спад напруги, чи ні. Ворота закриються в будь-якому випадку і ваш домашній улюбленець не вибіжить на проїжджу частину.
 6. Використання засобів безпеки : фотоелементи, сигнальна лампа.
  Фотоелементи не дозволять воротам закритись, якщо ваш автомобіль, домашній улюбленець, дитина, або ваші близькі стоять на проїжджій частині. В результаті економія на ремонті авто та воріт 500-2000є
  Сигнальна лампа попередить про виїзд чи заїзд авто і ви уникнете травм, аварій та ушкоджень авто, економія від 1000 до 5000є.
 7. Використання стабілізатора напруги, зекономить 100-400є та захистить від різких перепадів напруги, що спричинить поломку привода, яка не підлягає гарантійному обслуговуванню.
 8. Вчасний технічний огляд воріт продовжить термін їх експлуатації в два рази і зекономить як мінімум 100-2000є.

 

Зробивши одразу якісні ворота без економії, ви збережете 2000-9100є в майбутньому.
Також слід задуматись, чи варто економити 100-300є при замовленні воріт.

           
                                                                                                                                         

2019  ЕВЕРЕСТ-ТЕР